image

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny jest metodą leczenia zewnętrznych i wewnętrznych objawów jak i przyczyn choroby. Polega na mechanicznym drażnieniu tkanek, wywierając wpływ na organizm. Masaż klasyczny charakteryzuję się 8 technikami wykonywanymi w odpowiedniej kolejności. Masaż klasyczny może być całościowy, czyli taki gdzie masowane są kończyny dolne i górne, plecy i kark, brzuch i klatka piersiowa lub częściowy, gdzie masowany jest tylko wybrany przez pacjenta obszar np. same plecy i kark lub nogi.

Masaż trwa od 30 minut do 1 godziny

Masaż klasyczny całościowy

100  zł

- pakiet 5 zabiegów

450  zł

Masaż klasyczny częściowy

60  zł

- pakiet 5 zabiegów

260  zł

Masaż odchudzający całościowy

120  zł

- pakiet 5 zabiegów

530  zł

Kosmetyczny masaż twarzy, szyi i dekoltu

60 zł

image

Terapia próżniowa DERMOLEDS

Terapia próżniowa gwarantuje znakomite rezultaty w zwalczaniu cellulitu i tkanki tłuszczowej. Rzeźbi sylwetkę, łagodzi bóle mięśniowe, niweluje obrzęki. Oczyszcza organizm z toksyn, poprawia krążenie krwi.
Nadaje skórze blask, ujędrnia ją i opóźnia proces starzenia. Zabiegi masażu próżniowego są jednym z najskuteczniejszych sposobów nieinwazyjnego zwalczania cellulitu i tkanki tłuszczowej w określonych częściach ciała.

Zabieg na całe ciało - 50 min 140 zł
- pakiet 3 zabiegów 330 zł
- pakiet 5 zabiegów

540 zł

Do zabiegów wykorzystujemy urządzenie BHS 302

BHS 302® to doskonałe połączenie technologii, wyjątkowego i eleganckiego wzornictwa oraz funkcjonalności. Urządzenie można zastosować do przeprowadzania pięciu różnych zabiegów. Procedury zabiegowe zostały opracowane tak, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty.

czytaj więcej>>>

image

Hydromasaż - kapsuła kosmetyczna

Zabiegi hydromasażu wykonujemy w Kapsule Kosmetycznjh Derma life Hydro Spa Jet. Jest to wielofunkcyjne urządzenie łączące w sobie dobroczynne działanie masaży wodnych - masaż strumieniowy, bicze szkockie, prysznic Vichy, masaż stóp, mgiełka witaminowa, para wodna oraz koloroterapi i aromaterapa.

Proponujemy 10 różnych zabiegów, odpowiednio dopasowanych do indywidulanych potrzeb klienta.

Zabieg indywidualny 30 min. 50 zł
- pakiet 3 zabiegów 135 zł

 

 

image

Presoterapia - BodyShaper

Presoterapia jest metodą szeroko stosowaną w leczeniu układów limfatycznego i krążenia, w medycynie kosmetycznej, fizjoterapii i kosmetyce. Stosowanie presoterapii powoduje pobudzenie układu żylnego
i limfatycznego, stymuluje reabsorpcję płynów śródmiąższowych oraz ich odprowadzenie do organów filtrujących. Zabieg jest zalecany do leczenia obrzęków żylnych i limfatycznych różnego pochodzenia, obrzękłego cellulitu, zaburzeń troficznych wywołanych zmianami krążenia itd.

 

Zabieg polega na umieszczeniu pacjenta w kombinezonie składającym się z elementów dopasowanych do kształtu ciała. Każdy z tych elementów posiada podwójne ścianki, a przestrzeń podzielona jest na kilka oddzielnych segmentów. Przy pomocy znajdującego się w urządzeniu kompresora w sposób ściśle kontrolowany do segmentów wprowadzane jest powietrze, pozwalając w ten sposób uzyskać ciśnienie nad obszarem ciała dotkniętym problemem.
Ciśnienie to jest źródłem określonego efektu terapeutycznego.

Urządzenie Body Shaper w jednym zabiegu łączy działanie drenażu limfatycznego i terapii cieplnej Infrared oraz terapii magnetycznej i elektrostymulacji, dając bardzo satysfakcjonujące rezultaty. Metoda daje efekt rozbicia tkanki tłuszczowej, ujędrnienie i regenerację tkanki łącznej oraz wspomaga detoksykację, podnosi odporność organizmu.
Połączenie w jednym zabiegu funkcji drenażu limfatycznego z terapią cieplną infrared i magnetyczną
oraz elektroterapią daje bardzo skuteczny i trwały efekt odchudzania oraz modelowania sylwetki.

Program odchudzanie 20 min.  
- pakiet 4 zabiegów 160  zł
Program kształtowanie figury 30 min.  
- pakiet 4 zabiegów 160 zł
Program elektrostymulacja  20 min.  
- pakiet 4 zabiegów 145 zł
image

Aromatyczne kąpiele dla dwojga.

Przygotowaliśmy dla Państwa aromtyczne kąpiele z bąbelkami  w dużej 2-osobowej wannie z hydromasażem. Kąpiel w masującej wodzie jest jedną z najbardziej efektywnych oraz całkowicie naturalnych metod leczenia, z której mogą korzystać wszyscy, zarówno dzieci, jak i ludzie z różnego typu schorzeniami czy dolegliwościami. Ciepła woda i rytmiczny masaż rozszerzając naczynia krwionośne, przyspiesza krążenie krwi oraz stymuluje wydzielanie endorfiny, która powoduje przyjemne uczucie błogości. Dzięki temu zmęczone i nadwyrężone mięśnie wypoczywają, co z kolei przyspiesza naturalne procesy regeneracyjne. Dzięki zastosowaniu aromatycznych olejków oraz koloroterapi kąpiel taka daje prawdziwe odprężenie.

 

Czas trwania kąpieli - 40-60 min.

Aromatyczna kąpiel 100 zł
za dwie osoby
Romantyczna kąpiel z płatkami róży 110 zł
za dwie osoby
Winoterapia- kąpiel z dodatkiem wina

130 zł

za dwie osoby

Partnerzy

logologologologo

Kontakt

Tagi

Słoneczny Dwór

ul. Gdańska 36, Krynica Morska

 rezerwacja@slonecznydwor.pl

 55/ 247 61 25
 0 512 595 659

Wszystkie prawa zastrzeżone Słoneczny Dwór | Projekt: Grafika WWW