W Słonecznym Dworze

image

Nowością w Słonecznym Dworze jest esencjonalne centrum Spa & Wellness, dla naszych gości przygotowaliśmy studio fitness- siłownia ze sprzętem cardio, saunę, kabinę parową, dwuosobową wannę z hydromasażem, zabiegi w kapsule kosmetycznej, gabinet masażu, gabinet kosmetyczny.

Wykonujemy zabiegi w oparciu o nowoczesny sprzęt oraz uznane marki kosmetyków.  Znajdą tu Państwo fachową poradę, miłą atmosferę oraz pełen spokoju i odprężenia czas tylko dla siebie.

image

Zabiegi na twarz wykonujemy w opariu o kosmetyki firmy Janssen Cosmeceutical.

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy wykonujemy na firmowych kosmetykach Janssen Cosmeceutical , które należą do ekskluzywnych kosmoceutyków do kompleksowej pielęgnacji twarzy. Janssen oferuje preparaty najwyższej jakości i jest to firma zaliczana do marek ekskluzywnych i elitarnych. Kosmetyki produkowane są wg międzynarodowego standardu GMP, tj. przy zastosowaniu rygorów technologicznych obowiązujących przy produkcji leków.

 

Czytaj więcej >>>

image

Zabiegi na ciało

Rytuały Spa

- kuszące ceremonie oddziałujące na wszystkie ludzkie zmysły, opracowane zostały na podstawie kosmetyków firmu Organique, które łączą w sobie esencję natury  ze zdobyczami kosmetologii.

Nowoczesne technologie- Technologia piękna 

- opracowujac nasze zabiegi Spa łączymy nowe technologie stosowane w kosmetyce profesjonalnej z siłą naturalnych kosmetyków.

 

Czytaj więcej >>>

image

Masaże

Masaż wycisza emocje, łagodzi napięcie oraz regeneruje mięśnie, zwiększajac ich elastyczność i sprężystość, polepsza odżywianie tkanek, przyspiesza przemianę materii i uaktywnia przepływ krwi i limfy.

 

Czytaj więcej>>>

Partnerzy

logologologologo

Kontakt

Tagi

Słoneczny Dwór

ul. Gdańska 36, Krynica Morska

 rezerwacja@slonecznydwor.pl

 55/ 247 61 25
 0 512 595 659

Wszystkie prawa zastrzeżone Słoneczny Dwór | Projekt: Grafika WWW