Bandaże Arosha
image

Zabiegi na ciało – AROSHA

"Cięzkie nogi" z zastosowaniem bandaży Arosha Crio Tonic + oraz urządzenia Body Sheaper (drenaż, elektrostymulacja, fale magnetyczne)  

Bandaż do zabiegów wyszczuplających, którego głównym składnikiem jest KWAS HIALURONOWY wspomagający elastyczność i nawilżenie, ŻEŃ – SZEŃ o działaniu antystresowym i wspomagającym napięcie skóry, stymuluje odnowę naskórka, przywracając skórze równowagę fizjologiczną, reguluje też gospodarkę wodno-tłuszczową, N.M.F. (Naturalny Czynnik Nawilżający) – mieszanka aminokwasów, soli mineralnych i cukrów o działaniu napinającym i nawilżającym. Pomaga rzeźbić ciało, likwiduje zakwasy, napina skórę, usuwa toksyny, pomaga zniszczyć komórki tłuszczowe.

Dzięki swej formule ma działanie modelujące i wyszczuplające sylwetkę. Zabieg wykonywany jest na danej partii ciała. Już po pierwszym zabiegu skóra staje się bardziej napięta, wygładzona i ujędrniona dzięki aktywnym składnikom, które zawarte są w produktach AROSHA.

Cały zabieg składa się z czterech etapów:

  1. Peeling ciała
  2. Aplikacja bandaży
  3. 15 min program Body Sheaper
  4. Preparat ujędrniający na wykończenie zabiegu Arosha Crio-Tonic 2  w celu wzmocnienia efektu

190 zł

Antycellulitowy z zastosowaniem bandaży Arosha Slim Cell + oraz urządzenia Body Sheaper (drenaż, elektrostymulacja, Infrared, fale magnetyczne)  

Bandaż do zabiegów antycelulitowych, którego głównym składnikiem jest KOFEINA, niezastąpiona w walce z cellulitem, działa drenująco i stymuluje przemianę materii . Ma zdolność rozkładu tłuszczów oraz blokowania enzymów przyczyniających się do ich gromadzenia w komórkach. Poprawia ona także mikrokrążenie krwi w tkankach i powoduje zwiększenie sprężystości skóry. ESCYNA , która chroni naczynia i działa przeciwzapalnie oraz drenująco, wspomagając mikrocyrkulację i pobudzając system limfatyczny. Ekstrakt z GUARANY jest silnym przeciwutleniaczem, daje efekt napięcia skóry i aktywuje rozpad trój glicerydów.. Pomaga rzeźbić ciało, likwiduje zakwasy, napina skórę, usuwa toksyny, pomaga zniszczyć komórki tłuszczowe. Zabieg na łydki, uda i pośladki.

Cały zabieg składa się z czterech etapów:

  1. Peeling ciała
  2. Aplikacja bandaży
  3. 20 min program slimming Body Sheaper

Preparat ujędrniający na wykończenie zabiegu Arosha Vanilla Coffe  w celu wzmocnienia efektu

210 zł

Ekskluzywny zabieg z zastosowaniem bandaży Arosha RED CIOK oraz urządzenia Body Sheaper (drenaż, elektrostymulacja, Infrared, fale magnetyczne)  

Bandaż do zabiegów ukierunkowanych na efekt “SKÓRKA POMARAŃCZOWA” I ZŁOGI TŁUSZCZOWE

Aktywne składniki: ZIARNA KAKAOWCA zawierające TEOBROMINĘ I KOFEINĘ, redukują depozyty tłuszczowe. CHILLI o działaniu detoksykującym i oczyszczającym oraz przeciwzapalnym. Stymuluje przepływ krwi w tkankach. KOFEINA, niezastąpiona w walce z cellulitem, działa drenująco i stymuluje przemianę materii. Ma zdolność rozkładu tłuszczów oraz blokowania enzymów przyczyniających się do ich gromadzenia w komórkach. Poprawia ona także mikrokrążenie krwi w tkankach i powoduje zwiększenie sprężystości skóry. Zabieg na łydki, uda, pośladki

Cały zabieg składa się z czterech etapów:

  1. Peeling ciała
  2. Aplikacja bandaży
  3. 20 min program Pressoterapia, Infrared - Body Sheaper

Preparat ujędrniający na wykończenie zabiegu Arosha Colagen Tone Up  w celu wzmocnienia efektu.

210 zł

 

Partnerzy

logologologologo

Kontakt

Tagi

Słoneczny Dwór

ul. Gdańska 36, Krynica Morska

 rezerwacja@slonecznydwor.pl

 55/ 247 61 25
 0 512 595 659

Wszystkie prawa zastrzeżone Słoneczny Dwór | Projekt: Grafika WWW