image

Presoterapia - BodyShaper

Presoterapia jest metodą szeroko stosowaną w leczeniu układów limfatycznego i krążenia, w medycynie kosmetycznej, fizjoterapii i kosmetyce. Stosowanie presoterapii powoduje pobudzenie układu żylnego
i limfatycznego, stymuluje reabsorpcję płynów śródmiąższowych oraz ich odprowadzenie do organów filtrujących. Zabieg jest zalecany do leczenia obrzęków żylnych i limfatycznych różnego pochodzenia, obrzękłego cellulitu, zaburzeń troficznych wywołanych zmianami krążenia itd.

 

Zabieg polega na umieszczeniu pacjenta w kombinezonie składającym się z elementów dopasowanych do kształtu ciała. Każdy z tych elementów posiada podwójne ścianki, a przestrzeń podzielona jest na kilka oddzielnych segmentów. Przy pomocy znajdującego się w urządzeniu kompresora w sposób ściśle kontrolowany do segmentów wprowadzane jest powietrze, pozwalając w ten sposób uzyskać ciśnienie nad obszarem ciała dotkniętym problemem.
Ciśnienie to jest źródłem określonego efektu terapeutycznego.

Urządzenie Body Shaper w jednym zabiegu łączy działanie drenażu limfatycznego i terapii cieplnej Infrared oraz terapii magnetycznej i elektrostymulacji, dając bardzo satysfakcjonujące rezultaty. Metoda daje efekt rozbicia tkanki tłuszczowej, ujędrnienie i regenerację tkanki łącznej oraz wspomaga detoksykację, podnosi odporność organizmu.
Połączenie w jednym zabiegu funkcji drenażu limfatycznego z terapią cieplną infrared i magnetyczną
oraz elektroterapią daje bardzo skuteczny i trwały efekt odchudzania oraz modelowania sylwetki.

Program odchudzanie 20 min.  
- pakiet 4 zabiegów 160  zł
Program kształtowanie figury 30 min.  
- pakiet 4 zabiegów 160 zł
Program elektrostymucja 25 min  
- pakiet 4 zabiegów 145 zł

Partnerzy

logologologologo

Kontakt

Tagi

Słoneczny Dwór

ul. Gdańska 36, Krynica Morska

 rezerwacja@slonecznydwor.pl

 55/ 247 61 25
 0 512 595 659

Wszystkie prawa zastrzeżone Słoneczny Dwór | Projekt: Grafika WWW